Kenmerken :
- Fontein voor katten en kleine honden
- Helpt uw huisdier gezond te houden door het verlangen om te drinken te stimuleren, waardoor urinewegproblemen worden verminderd
- Zorgt voor voldoende hydratatie
- Biedt drie verschillende drinkpunten voor gemakkelijke toegang vanuit meerdere hoeken
- Compleet met drietraps filter voor constant zuiver en kristalhelder water
- Een geïntegreerd voorfilter in de pomp houdt grove onzuiverheden tegen
- Uitgerust met een LED-lampje dat de status aangeeft:
- Blauw licht voor correcte werking
- Knipperend rood licht voor lage waterreserve
- Constant rood licht voor reserve buiten het water
- Een niveausensor schakelt de pomp uit wanneer het waterpeil te laag is
- Praktisch en veilig door laagspanningswerking (5V)
- Eenvoudig te demonteren voor snelle reiniging
- Stroomadapter meegeleverd
- 2 liter inhoud, ideaal voor dagelijks gebruik
- Filter ook verkrijgbaar als reserve
Beschrijving :
Ares is een drinkfontein ontworpen voor katten en ook geschikt voor kleine honden, die helpt het dier gezond te houden door het verlangen om te drinken te stimuleren en zo plasproblemen te helpen verminderen. Met een inhoud van 2 liter biedt hij drie verschillende drinkpunten.
Het zorgt voor constant zuiver en kristalhelder water dankzij het drietraps filterpatroon. In de eerste fase vindt microfiltratie van de fijnste onzuiverheden plaats door middel van een filter van niet-geweven stof. Vervolgens verlaagt filtratie met ionenuitwisselingsharsen het calciumgehalte, terwijl effectieve actieve koolfiltratie geuren en onzuiverheden verwijdert.
Uitgerust met een elektrische pomp met laagspanning (5V), zorgt de fontein voor een veilige werking. Een niveausensor schakelt de pomp automatisch uit wanneer het waterpeil te laag is, wat zorgt voor een lange levensduur van het product.
Bovendien beschikt het over een handige LED-indicator die de bedrijfsstatus aangeeft: blauw licht voor een goede werking, knipperend rood licht om aan te geven dat de waterreserve bijna op is en constant rood licht wanneer de waterreserve leeg is.
De Ares huisdierenfontein is gemakkelijk schoon te maken, omdat de bovenkant gemakkelijk van de basis kan worden gescheiden. Het filter voor de Ares drinkfontein is ook verkrijgbaar als reserveonderdeel.
Waarschuwingen:
De vloeistof mag niet hoger zijn dan 35°C en het apparaat is alleen bedoeld voor gebruik binnenshuis. Zorg er altijd voor dat het waterniveau boven de 'MIN'-lijn staat die op het product staat aangegeven en steek geen vreemde voorwerpen in het waterreservoir.
Onderhoudstips:
Het wordt aanbevolen om het filter elke 2 weken te vervangen of wanneer u een vermindering van het debiet opmerkt.